UA-43269020-1

Lekomania

(Foto PAP)

Alkoholizm, narkomania są obecnie przyczyną wielu nieszczęść, ale czy tylko one zagrażają współczesnemu człowiekowi (?) A co z lekomaniąnetoholizmem, uzależnieniem od smartfonów, gier wirtualnych, telewizji, seksu, zakupów, jedzenia, diet itp ? Audycja Kingi Grabowskiej z cyklu „Porozmawiajmy o życiu” w niedziele 19.05. godz. 21.00- 23.00.  Każdy może zadzwonić do studia, każdy może wziąć udział w dyskusji „na żywo” i powiedzieć co jeszcze nami może zawładnąć w naszym życiu.

O tym, że alkohol i narkotyki szkodzą chyba nie trzeba nikogo przekonywać, ale czy tylko na nie powinniśmy zwracać uwagę? Siłą napędową uzależnień jest tempo życia, ucieczka od napięć i innych trudnych emocji. Niemal każdy z nas poszukuje szybkiej przyjemności i natychmiastowej gratyfikacji. Warto zastanowić się nad tym, co jeszcze powinniśmy ograniczyć, by nasze życie było zdrowe i bezpieczne???

* Zanim będzie za późno – znajdź równowagę, zacznij OGRANICZAĆ, to co psuje jakość Twojego życia !!!

* Na co warto zwrócić uwagą? Jest tego sporo:
praca, jedzenie, leki, seks, hazard, toksyczne relacje, pieniądze, robienie zakupów, oglądanie telewizji, granie w gry komputerowe, korzystanie z internetu i wiele innych codziennych, na pozór niegroźnych spraw.

NIEDZIELA, RADIO OLSZTYN – online – https://ro.com.pl/posluchaj/
Porozmawiajmy o życiu – godz 21.00 -23.00
kontakt do programu: 89-526-59-00

—————————————————————————————————————————————————

Uwaga !! Aktualizacja z dnia 24.05.2019 r

Zarchiwizowanego nagrania z audycji można posłuchać w dwu częściach formacie mp3 [Tutaj..]